info@topstudy.com.ua For partners
Реєстрація на навчання в Канаді 2019. Важливі дати.

Зважаючи на високий попит на навчання в Канаді серед іноземних студентів, набір на програми закривається приблизно за 6-7 місяців до початку навчання. На найбільш конкурентні і рейтингові програми набір може бути закритий навіть за 8-9 міс. до початку навчання. Основною датою початку навчального року в Канаді є вересень. Більше половини програм мають додаткову дату початку навчання в січні. І відносно мало програм починаються у травні. Особливо важливо - правильно і вчасно подати заявку на навчання в Торонто, адже це місто користується шаленою популярністю серед іноземних студентів. Як тільки відкриється набір на програми, які розпочинаються у вересні 2019 року, заявки посипляться з усіх куточків світу. Важливо, не втратити свого шансу і відправити заявку в 2018 році вчасно! Не залежно від того, чи у Вас вже є шкілький атестат (або диплом бакалавра, якщо Ви поступаєте на післядипломну програму), готовий IELTS чи TOEFL - Ви можете подавати заявку на навчання в Канаді.

Агенція ТопСтаді є прямим партнером найкращих коледжів Торонто: George Brown College та Seneca College, тому ми з радістю допоможемо Вам правильно вибрати програму, спеціальність та подати заявку на навчання. Через агенцію TopStudy реєстрація в George Brown College (Toronto) є безкоштовною. Також Ви можете подати заявку в будь який інший коледж Канади, який Вас цікавить за межами Торонто. Найпопулярніші коледжі Канади це: Conestoga College, Algonquin College, Confederation College та інші. 

При реєстрації на навчання в Канаді до 29.11.2018 діє акційна ціна на послуги агенції яка становить 190 дол. Повна вартість після 29.11.2018 складатиме 300 дол.

Ми маємо практичний досвід роботи з абітурієнтами в Канаду і гарантуємо професіоналізм, який стане запорукою Вашого успішного вступу в Канаду з першого разу!

Залиш заявку на безкоштовну консультацію від агенції ТопСтаді, Львів 


подати заявку